O NAS

Marka Pin-Ups

PIN-UPS by Magda Żabicka to marka odzieżowa stworzona w 2014 roku przez szczecińską projektantkę Magdalenę Żabicką-Gągało. To ubrania z pazurem, które wykraczają poza schemat sezonowych kolekcji. Charakterystyczną cechą projektów jest spektakularny minimalizm, proste formy, bogate faktury oraz wyrafinowane kroje. To wybór kobiet dynamicznych, lubiących wyróżnić się z szarego tłumu. To wolność – stylizacji i wyrażania siebie.

Pierwszy pokaz mody PIN-UPS odbył się w Sopocie, a zainteresowanie stylistyką, którą stworzyła projektantka okazało się tak duże, że w szybkim tempie pojedyncze egzemplarze noszone przez znajomych i entuzjastów projektantki, zastąpiła regularna produkcja. Powstało Atelier marki na Starym Mieście w Szczecinie, gdzie wśród XVI wiecznych sklepień gotyckich panuje niezwykły, artystyczny klimat wspierający działania twórcze. Obecna kolekcja marki dostępna jest w butikach multibrandowych w całej Polsce oraz poprzez własną platformę sprzedaży on-line www.pinups.pl, umożliwiającą zakup ubrań przez Internet. W dalszych planach firmy jest rozszerzanie sieci butików firmowych w Polsce oraz zagraniczna ekspansja marki.

Znakiem rozpoznawczym marki są najwyższej jakości, naturalne materiały zdobione technologią druku cyfrowego (tzw. printy), dzięki którym projektantka konsekwentnie realizuje swoje wizje. W pracowni Pin-ups by Magda Żabicka powstają rzeczy niespotykane, szalone, z myślą o klientkach, które kochają modę oraz ekspresję.

 
Ubrania są projektowane oraz sprowadzane do butiku